Esinejad

Randy Korb Randy Korb

XT Sport

Eesti tippnavigaator. Osalenud navigaatorina kolmedel seiklusspordi maailmameistrivõistlustel 2007. Šotimaal, 2009 Portugalis ja 2010 Hispaanias. Võidukaim seiklussportlane Eesti ja Läti võistlustel, ISC Adventure Team võistkonnas. Saavutanud seni eestlaste paremaks jäänud tulemuse (13. koht) seiklusspordi maailmameistrivõistlustel, 2007. aastal, Šotimaal. XT sport juhtfiguur ja  rajameister.


Vahur Leemets Vahur Leemets

Nelson

Teab kõike kanuu- ja süstatehnikast ja kanuude valmistamisest. Nelsoni eestvedaja. Tegeleb nii kanuude valmistamise, laenutamise, kui ka sõidutehnika õpetamisega. Rahvusvahelise suusaliidu (FIS) tehniline delegaat. Otepää suusatamise MK etapi ja Tamsalu-Neeruti suusamaratoni korraldaja.


Tõnis Erm Tõnis Erm

Xdream

Seiklusklubi Xdream eestvedaja ja juhatuse liige. Pikaajaline Eesti (ja ilmselt ka kogu maailma) arvukaima osalejaskonnaga seiklusspordi võistluse Ace Xdream korraldaja ja rajameister. Eesti rattaorienteerumise koondise esinumber. Mitmekordne rattaorienteerumise EM ja MM medali omanik. Paljukordne Eesti meister rattaorienteerumises.


Petri Forsman Petri Forsman

Multisport.fi

Seiklusspordi maailmameister aastast 2001, Šveitsis. Osalenud võidukalt paljudel rahvusvahelistel seiklusspordi võistlustel. Siinse piirkonna nimekaim seiklussportlane. Orienteerumisjooksu ja rattaorienteerumise MM-i medaliomanik. Multisport.fi juhtfiguur. AR World Series sarja kuuluva seiklusspordivõistluse Endurance Quest korraldaja, 23.-29. juulil 2012, Soomes.


Jaanus RitsonJaanus Ritson

Eesti Rulluisuliit

Teab kõike rulluisutamisest ja rulluiskudest. Eesti Rulluisuliidu, Rollerblade Rulluisukooli ja ABEC rulluisuklubi eestvedaja. Edukalt võistelnud mitmetel Eesti ja rahvusvahelistel rulluisuvõistlustel. EMT Rullituuri korraldaja. Eesti Suusaliidu juhatuse liige.

Leave a Reply