ARWC treeninglaager Sloveenias

Aprilli alguses oli Twister ARWC võistkonna esimene tõsisem välislaager, et harjutada seiklusspordi MM-iks. Laager oli seekord peamiselt rattasuunitlusega ning eesmärk oli harjuda tõusudega, milliseid MM-il ja, mis seal salata, ka Adventure Race Slovenial, kindlasti ette tuleb. Ja otse loomulikult oli siinse põhjamaise ja lörtsise ilma vahetamine mõnevõrra soojema ja päikesepaistelisema vastu ainult boonuseks. Lisaks oli meil Sloveenias piiramatult kasutada ka ööbimiskohas olev spa, mille taastavaid protseduure õppisime päevade jooksul korralikult kasutama.

 

Tuleb tunnistada, et laager läks igati korda ja tõusud on ratta seljas juba täiesti talutavad – võib isegi öelda, et meeldivad. Eriti meeldiv on nende juures see, et peale tõusu võtmist saab laskuda :).

 

Numbrites nägi meie nädalane laager välja umbes niisugune:
treeninguid 37 tundi.
kilometraaž 500.
tõusu 10 000 meetrit.

 

Enamik treeninguid olid jalgrattal, aga tegime ka 10 km trekkingut ja samapalju jooksu. Samuti harjutasime köietööd ning sõlmede tegemist. Ei puudunud ka üldised arutelud varustuse jms teemadel. Mõni päev peale Sloveenia laagrit järgnes kohe laager ka Eestis, Otepääl, aga sellest juba hiljem.

Comments are closed.