Twister Adventure Team 2011 aasta plaanid

Nonii. 2011. aasta on juba üle kuu aja kestnud ja Twisteri plaanid hakkavad vaikselt ilmet võtma. Erinevalt mitmetest eelnevatest aastatest ei olnud 2010. meie jaoks just eriti seiklusterohke. Kuidagi lihtsalt kujunes niimoodi välja. Aga vaatamata sellele, et seda aastat on olnud alles napi kuu jagu, on treeningtunde kogunenud juba piisavalt ja kõigil on hammas verel, et kogeda uusi ja unustamatuid seiklusi. Väike proloog Winter Xdreami näol on juba mahagi peetud ja sellest tulenevalt on hammas kõigil veel rohkem verel. Winter Xdreami täpsemat kirjeldust saab lugeda siit.

Pikka aega oli Svenil ja Tiidul mõtteis osalemine Bergsonil Poolas. Kuna aga Pawlik ei vastanud meie meilidele ja muud infi ka kuskil ei olnud, siis langes see plaan mängust välja. Sellest tulenevalt algab Twisteri seiklusaasta jällegi LÄTIS. 26.-27. veebruar toimub WAR, ehk Winter Adventure Raid, mis sellel aastal on millegi pärast alapealkirjaga Prisoners of Korea. Juhtus aga selline imelik lugu, et Lätis on kolmeliikmelised võistkonnad, meid aga on neli. Niisiis, lisaks täiskohaga Twister tiimile, kuhu kuuluvad seekord Marge, Sven ja Tiit, moodustas Erki veel võistkonna koos Anniki ja Heitiga. Vähemalt registreerimise võitis Twisteri esindustiim seekord ära.

Märtsis osaleb Twister mingisuguses koosseisus kindlasti ka II Talveseiklusel Tartu kandis. Aga täpne koosseis ei ole veel paigas. Selle aastased Xdreami ja XT-seikluse etapid kuuluvad paratamatult samuti Twisteri võistlusplaanidesse, aga nendel on võistkonnaliikmed laiali paisatud mitmete tiimide vahel, nii et Twister on esindatud üsna mitmekordselt.

Esimene tõsisem seikluskuu on sellel aastal mai, kus toimub Mona-X lätis, kus Twister kindlasti osaleb, nagu alati. Samuti toimub mais Eesti pikim võistlus XT 48 tundi, kus ka väljas plaaniks olla. Samas on plaanidesse tekkinud ka Ukrainas toimuv Ferrino Extreme Maraton, millest tõotab siis kujuneda üks selle aasta pikemaid seiklusi. Hetkel näeme vaeva selle nimel, et Ukrainasse sõit meie plaanidesse mahuks.

Järgmine natuke tihedam kuu, kuhu kaks 24-tunni võistlust mahub on juuli, kui toimub Eesti karikas 24-tunni seiklusspordis ning samuti ka Rogaini Euroopa meistrikad. Rogainil osaleb seekord Tiit, koos Makuga, ning Sven ja Marge. Erki pidi tulema support Crew’ks ja rekkajuhiks. Ka järgmine kuu, august tuleb põnev, sest siis on toimumas LAR, ehk Latvian Adventure Raid. Tähtsam võistlus on aga Czech Adventure race 2011, kuhu Twisteril sel aastal kindlasti plaan minna on.

Edasi lõpetame hooaja Eestis toimuvate Xdreamide ja XT-ga ja samuti ilmselt Läti BAR-iga. Vot niisuguseks kujuneb 2011. aasta meie tiimile. Seiklust saab olema piisavalt!

Soovime seikluslikku aastat ka kõigile veebi lugejaile.

One comment

  1. Tom says:

    cool! Hoian pöialt teile selle aastaseks Tšehhi seikluseks, võiduka lõpuni.